O nás

Na svých toulkách jižní Indií jsem objevila překrásné šperky z rodinné dílny Jewels Sky, které mne oslovily svou neobvyklostí. Byla to láska na první pohled. Jejich jedinečný design se rodí v mysli talentovaného zlatníka Wahida při pouhém pohledu na krásu polodrahokamů a drahokamů, které do svých šperků vkládá. Wahid pochází ze šperkařské rodiny ze severu Indie, přesněji z Radžastánu a šperkařství studoval v Nepálu a Thajsku. Design šperků se stal jeho vášní a je to patrné z každého kousku.

Šperky, které vyrábí, jsou naprosto úchvatné. Já osobně mám velmi ráda bižuterii. Jakmile jsem však "ochutnala" šperky Jewels Sky, bižuterii jsem odložila a nyní se oblékám do stříbrných skvostů z této dílny, jelikož jejich šperky povznášejí mé ženství a krásu. Tyto šperky jsou ojedinělé, originální, ručně vyráběné a obsahují polodrahokamy a drahokamy, které ke mně promlouvají svou energií a věřím, že i vy to budete vnímat stejně. 

Drahé kameny pocházejí z přírody, stejně jako my. Jejich energie je tudíž podobná té naší, neboť v přírodě je vše propojeno. Uchvacují nás svou barvou, tvarem a čistotou, jsme ohromeni jejich krásou, kterou vnímáme nejen zrakem, ale také cítíme na srdci i na duši. Mají vliv na naše zdraví a emoční rozpoložení. 

A jelikož ne všichni mají možnost se do Indie vydat, rozhodla jsem se její krásu a osobitost vyjádřenou ve špercích Jewels Sky přivézt k nám do Čech.

Vítejte tedy na těchto stránkách, které prezentují šperky Jewels Sky a nechte se unášet jejich originalitou a krásou. A určitě z našeho e-shopu neodcházejte s prázdnou. Pokud byste u nás nenašli přesně to co hledáte, podívejte se přímo na Facebook výrobce a dejte nám vědět, o který šperk byste měli zájem.

A pokud budete někdy v Indii, v Kerale, ve Varkale, pak věřte, že návštěva jejich obchodu či dílny je naprostou nutností, jelikož pro vás bude jedinečným zážitkem. Dokonce si zde můžete objednat jakýkoli šperk přímo na míru a být přímo u jeho zrodu. Obchod i dílna se nachází kousek od Helipadu. Jakmile budete ve Varkale, pojem Helipad a Jewels Sky tam nebude nikomu neznámý.